CİLT AYDINLATICI MASKE

AÇIKLAMALAR

Lekeye ve akneye yatkın ciltlerde, cildin aydınlanmasını ve yağ dengesini sağlamak , gözenek kanallarında birikmiş yağ ve kir kalıntılarının arındırılması için kullanılır. Üst deriyi arındırmak ve cildin ışıltısını geri kazandırmak, yumuşak ve ışıltılı bir cilt için, narin ve rahatlatıcı etkiyi destekler. Makyajı temizler ve cildi pürüzlerden arındırır. Cilt tonu düzenleyici aktifler sayesinde, ciltte renk dengesinin sağlanmasını, cildin duru ve parlak bir görünümü destekler. Ciltteki yorgun ve renksiz görüntüyü arınmış ve canlı duruma getirmeye yardımcı olur.

 
 

CİLT AYDINLATICI MASKE

KULLANIMI

Uygun temizleyici ile temizlenmiş cilde hassas masaj yaparak, tabaka halinde dağıtınız. 5- 10 dk kadar bekletilerek aktif maddelerin gözenek kanallarına ulaşmasını bekleyiniz. Sonra hassas hareketlerle durulayınız. İhtiyaç duyulan dönemlerde haftada 2- 3 defa uygulanır.

 
 


Kimler Kullanabilir?

Aqua, Kaolin, Sodium PCA, Niacinamide, Rumex Occidentalis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Stem Extract, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.