CİLT AYDINLATICI PEELİNG

AÇIKLAMALAR

Lekeli ve lekeye yatkın ciltlerde, cildin aydınlanmasını ve yıpranmış cildin üst derisinin arındırılmasını hızlandırarak, ciltte tazelenmeyi ve genç görünümü destekler. Sabun içermeyen temizleyiciler, nemlendiriciler ve hassas ovucu ajanlar sayesinde, kuruluğun neden olduğu pul pul dökülmeleri engellemeyi ve cildi pürüzsüzleştirmeyi destekler. Cilt tonu düzenleyici aktifler sayesinde, ciltte renk dengesinin sağlanmasını destekler. Cildi yenilemeye ve aydınlatarak ışıltılı bir görünüme yardımcı olur.

 
 
 

CİLT AYDINLATICI PEELİNG

KULLANIMI

Uygun temizleyici ile temizlenmiş cilde hassas masaj yaparak , tabaka halinde dağıtınız, 5- 10 dk kadar mikro taneciklerin etkinliğini artırmak için ovalayınız , sonra hassas hareketlerle durulayınız. İhtiyaç duyulan dönemlerde haftada 2- 3 defa uygulanır.


Kimler Kullanabilir?

Aqua, Acrylates Copolymer, Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Panthenol, Allantoin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Laureth-2, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA.