CİLT AYDINLATICI TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

AÇIKLAMALAR

Hassas ve cilt kızarıklığı sorunu olan ciltlerin günlük temizliğinde kullanılan, cilt aydınlatıcı temizleyici köpüktür. Cilt hassasiyetini azaltmak, cildin nem dengesini sağlamak, ciltte tazelenmeyi ve genç görünümü destekler. Ciltte her gün oluşan su ve sabunun ulaşamadığı , kir ve yağları derinlemesine temizleyen, hassas günlük yüz temizleme köpüğüdür. Donuk görünümü ortadan kaldırmayı, cildi temiz ve aydınlık bir görünümünü destekler. Amino asitler, shea butter , linoleic acid , atkestanesi ekstraktı, üzüm çekirdeği ekstraktı ve zeytin yaprağı ekstraktı sayesinde, cildi kurutmadan ve tahriş etmeden derinlemesine temizler. Sabun içermeyen ve tahriş etmeyen hassas temizleyici maddeler içerir. Makyaj, kir ve yağ kalıntılarını temizleyerek cildi arındırır ve ferahlatır. SLS VE SLES , paraben içermez.

 
 
 

CİLT AYDINLATICI TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

KULLANIMI

Nemli cilde ince tabaka halinde uygulayınız. Sonra hassas hareketlerle ovalayarak durulayınız. Günlük cilt bakım rutini olarak düzenli ve günde 1- 2 defa uygulanır.


  • Grape Seed Extract
  • Shea Butter
  • Linoleic Acid
  • Corallina Officinalis Extract
  • Aesculus Hippocastanum Extract
  • Olea Europaea Exctract

Kimler Kullanabilir?

Aqua, Glycerin, Magnesium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate , Cocamidopropyl Betaine, Sodium PCA, Panthenol, Parfum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Olea Europaea Exctract, Vitis Vinifera Seed Extract, Corallina Officinalis Extract, PEG-75 Shea Butter Glycerides, PEG-35 Castor Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Arginine, Allantoin, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid.