GÜNEŞ SONRASI ZARARLARA KARŞI BAKIM EMÜLSİYONU

AÇIKLAMALAR

Güneş sonrasında yatıştırıcı etkiyi destekler, yoğun güneş ışınlarına maruz kalmış cildi nemlendirir ve yumuşatır. İçeriğindeki Marine EM (Ocean Minerals) enzimi, cilt için değerli elementler: Cu, Mn, Mg, Fe, Ca ile zengin Shea Butter, Sodium PCA, Bisabolol, Menthyl lactate, içeriği ile ciltte canlandırıcı ve yatıştırıcı etkiyi destekler. Yüz ve vücut için çabuk emilen, hafif kıvamlı, yağlılık hissi bırakmayan, ferahlatıcı bir losyondur. Hafif, yağsız ve parfümsüzdür. Gözenekleri tıkamaz. Paraben, Silikon ve Alkol İçermez. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak sağlığınızı tehdit edebilir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas durumunda bol su ile yıkayınız.

GÜNEŞ SONRASI ZARARLARA KARŞI BAKIM EMÜLSİYONU

KULLANIMI

Güneş sonrası cilde masaj yaparak uygulanır. Güneşlenme sonrası gerginlik, kuruluk, hassasiyet oluşumuna karşı, her güneşlenme sonrası kullanılmalıdır.


  • Phragmites Communis Extract
  • Poria Cocos Extract
  • Shea Butter
  • Marine M
  • Sodium PCA
  • Bisabolol

Aqua, Glycereth-26, Isopropyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearete, Cetearyl Alcohol, Ceteareth 20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Sodium PCA, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Calendula Officinalis Seed Oil, Hypericum Perforatum Oil, Sodium Polyacrylate, Corallina Officinalis Extract, Phragmites Communis Extract, Poria Cocos Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Bisabolol, Menthyl Lactate, Disodium EDTA, Citric Acid.