KİMYASAL ETKİLER, ISIL İŞLEMLER VE UV IŞINLARINA KARŞI KORUYUCU SAÇ BAKIM SERUMU

AÇIKLAMALAR

Kimyasal işlemler, Isıl işlemleri ve UV ışınların saçlarda oluşturduğu zararları engellemye yardımcı olan antioksidan ve besleyici aktifler içerir. Doğal bitkisel içerikleri ve saça parlaklık veren özel formülü ile fön, maşa gibi ısıveren şekillendiricilerin ve güneş ışınları gibi çevresel dış etkenlerin, saçınızda oluşturduğu olumsuz etkilere karşı korumayı destekler. Saç uçlarındaki kırılmayı önlemeye ve yıpranmış saçlara canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

 
 
 

KİMYASAL ETKİLER, ISIL İŞLEMLER VE UV IŞINLARINA KARŞI KORUYUCU SAÇ BAKIM SERUMU

KULLANIMI

Gün aşırı düzenli kullanılmalıdır. Saç uygun bir şampuanla yıkandıktan sonra nemli saça uygulanır. Uygulandıktan sonra durulanmasına gerek yoktur. Saçta uzun süre kalması aktif maddelerin emilimini artıracaktır.


  • GSPT
  • Follicusan
  • Olive Leaf Extract
  • Amino Acid Complex
  • Aplle Extract
  • Phyto Keratin

Aqua, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Alcohol Denat, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenyl Ethyl Ether, Milk Protein, Lactose, Inositol, Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Olea Europea Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus limon (Lemon) Fruit Extract, Betaine, Hexylene Glycol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia sinensis Leaf Extract, Hexapeptide-11, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid.