KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN TONİK

AÇIKLAMALAR

Hassas ve kuru ciltlerde, cildin hassasiyetini azaltmak ve derinlemesine arındırmak için kullanılır. Ciltte tazelenmeyi, genç görünümü, ciltteki nemi muhafaza etmeyi ve cildin ferahlık kazanmasını destekler. Cilt yüzeyini yumuşatırken, gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Amino Acid Complex, doğal meyve asitleri , Aloe Vera ve güçlü ekstrakt kombinasyonu sayesinde cildin yenilenme hızını artırmayı destekler. Temizleme ve makyaj ürünlerinin kalıntılarını uzaklaştırır, diğer cilt bakım ürünlerinden önce kullanıldığında, cilt bakım ürünlerinin etkisini artırmaya yardımcı olur.

 

KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN TONİK

KULLANIMI

Uygun temizleyici ile temizlenmiş cilde sprey şeklinde veya pamuk yardımıyla uygulayınız. Sonra hasas hareketlerle durulayınız. Günlük cilt bakım rutini olarak düzenli ve günde 1- 2 defa uygulanır.


  • Corallina Officinalis Extract
  • Sugar Maple Extract
  • Orange Fruit Extract
  • Salvia Officinalis Extract
  • Hamamelis Extract
  • Amino Acid Complex

Aqua, Sodium PCA, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Panthenol, Polysorbate 20, Corallina Officinalis Extract, Betaine, Sorbitol, Serine, Glycine, Glutamic Acid, Alanine, Lysine, Threonine, Proline, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Zingiber Officinale Root  Extract, Equisetum Arvense Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid.