LİPOSOMAL SERUM
VİTAMİN C KOMPLEKSİ

AÇIKLAMALAR

Yüksek Stabilize özelliği olan Vit-C kompleksi ile yüksek saflığı ve en ileri seviyede konsantre Hyaluronik Asit bileşimiyle elde edilen bu yoğun bakım serumu, mimik çizgilerini hedef alır, gelecekte oluşabilecek leke ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Çevresel faktörlere karşı etkili korumayı destekler. Yoğun nemlendirici, canlandırıcı özelliği sayesinde cildin sıkılığını arttırırken, cildin aydınlanmasını destekler. Ciltteki ton eşitsizliklerini karşı mücadele eder.

LİPOSOMAL SERUM
VİTAMİN C KOMPLEKSİ

KULLANIMI

Yeterli miktarda ürünü ince bir tabaka halinde, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, ürün tamamen emilinceye kadar, hassas masaj yaparak uygulayınız. Günde iki kez sabah, akşam ve düzenli kullanınız. / ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze temas durumunda bol su ile yıkayınız. Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Oda sıcaklığında, çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Bilek içerisinde (patch) test edip kullanınız. Detaylı bilgi için kullanma kılavuzunu okuyunuz. 


Aqua, Glycerin, Ethyl Ascorbic Acid (Vitamin C), Sodium PCA, Polysorbate 20, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Glycyrrhiza Glabra(Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Panthenol (Provitamin B5), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Citric Acid.