Hakkımızda

Önce insan sağlığı…
Güzellik ve bakım ürünleri imalatı, binlerce alternatif üretip dünyaya sunabileceğimiz hizmettir. Kendimize özgü geliştirdiğimiz yönetişim modeli, tüm çalışanlarımızın şirket içinde üstlendikleri başarı rolünü daha fazla kavramalarına olanak sağlar. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. 
Üzerinde çalıştığımız her projenin iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. 
Çok uluslu hammadde tedarik eden proje ortaklarımızın araştırma ve geliştirme birikimlerini ve klinik çalışmalarını AR-GE departmanımız içerisinde önemli değerler olarak koruyarak, AKS laboratuvarlarında geliştirdiğimiz formülasyonların koruma, bakım sürdürebilir içerik analizlerini de yine AKS laboratuvarlarında gerçekleştiriyoruz.  AR-GE yatırımlarımız her geçen sene geliştirilebilir şekilde artıyor.
Global iş servisleri ile mevzuatımıza uygun sertifikasyon programlarını uygulayarak ve aldığımız eğitimler ile yönetişim modelimiz içerisinde beceri geliştirme ve yenilikçilik anlayışımızı her geçen gün bir üst seviyeye ulaştırma hedefi ile büyüyoruz. İmalat organizasyonumuz, büyüme kapasitemizi destekleyecek şekilde oluşturulmuştur. İhracat ağımızda, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede tüketiciler ve perakende müşterilerle kazanmayı hedefleyen yerel odağı birleştirir.
•  Uluslararası organizasyon departmanımız, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde tüketicilerimiz ve markalarımıza odaklanarak yenilikçilik ve kârlılık sorumluluğu taşır.  
•  Pazar Geliştirme Organizasyonumuz faaliyette olduğumuz ülkelerde tüketicileri ve perakendecileri tanımak ve gelen yenilikleri kendi pazarlarına aktarmak görevini üstlenir.
•  Uluslararası hizmet servislerimiz AKS’ nin becerilerinden ve uzman ortaklardan yararlanarak en düşük maliyetle iş destek hizmetleri sağlar.
•  Kurumsal İletişimiz departmanımız, sürdürülebilir kurumsal yenilik ve beceri geliştirme olanakları sağlar.
Bu güçlü şirket yapısı sayesinde yeniliklerimizi faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki  proje ortaklarımıza duyurabiliyor, daha iyi piyasa kontrolü sağlayabiliyor ve dış ortaklıklar sayesinde büyük tasarruflar sağlayabiliyoruz. Güçlü iş yürütme sistemleri ve yenilikçi pazarlama programları ve imal ettiğimiz birçok ürünün de içinde olduğu birçok liderlik kriteri açısından en çok tercih edilen marka ve sektörümüzün endüstri lideri olabilmek için çalışıyoruz.
Memnuniyetiniz en değerli kazancımızdır.
Yukarı Dön
Hoşgeldiniz

Mineaderm

Takip Et ve Bizimle Sosyalleş
tr_TRTurkish