Neden Mineaderm

Önce insan sağlığı… Tecrübeler, deneyimlerle kazanılıyor. Gerçek koruma, gerçek bakım gerektirir yaklaşımımız da tecrübelerimizin arkasında durabildiğimiz Mineaderm sözümüzün özetidir.
Yaşadığımız coğrafya, binlerce yıllık çoklu kültürün izleriyle bezenmiş ve destansı anlatımlar ile de günümüze kadar taşınmış binlerce gizemli güzellik sırlarıyla dolu. Size sırlar sunmayacağız. Zamanın, karşı konulmaz yıpranma etkilerini minimize etmek için alternatif çözümler geliştiriyoruz ve geliştireceğiz.
Mineaderm, kendimize gösterdiğimiz özenin kılavuzu olabilmek için günden güne gelişiyor ve büyüyor.
Ulusal ve Uluslararası geliştirdiğimiz çözüm ortaklıkları ile kozmetik ve medikal sektöründe her biri kendi alanında uzman lider şirketlerin teknolojilerini Mineaderm kliniklerinde sizler için buluşturduk.
Tüm çalışma arkadaşlarımızı ve hedeflerimizi sizlerin güveni ile motive ediyoruz.
Mineaderm, ilgili mevzuata uygun ve gerekli sertifikasyonlar ile örnek klinik kimliğine sahip, kozmetik sektörüne farklı niteliklerde değerli ürünler kazandırmış AKS Kozmetik laboratuvarlarında üretilmektedir.
Mineaderm olarak biz dünyanın hiç bir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz. Peta’nın “Tavşansız Güzellik” listesinde yer almaktan dolayı gururluyuz. 
Size yakın noktalarda bulunmaktan dolayı gururluyuz. Önerilerinizi ve katkılarınızı Mineaderm değerlerimiz olarak muhafaza edeceğiz.
Memnuniyetiniz, paha biçilmez kazancımız olacaktır.
Saygılarımızla. Güzellik
Yukarı Dön
Hoşgeldiniz

Mineaderm

Takip Et ve Bizimle Sosyalleş
tr_TRTurkish